Kompleksowa termomodernizacja, inwestycje budowlane, inwestycja deweloperska i sprzedaż mieszkań

Prace ociepleniowe budynków zarówno mieszkalnych, jak i przemysłowych, wykonywane są przez naszą firmę od 20 lat. Obecnie większość inwestorów wykonuje pełną termomodernizację. Obejmuje ona ocieplenie stropodachu, wymianę stolarki otworowej, ocieplenie i izolację części podziemnej. Należą do niej również prace ociepleniowe ścian zewnętrznych.

Cały zakres takich prac jest z powodzeniem wykonywany przez naszą firmę. Zapraszamy!

Realizacje inwestycji budowlanych

 

Zespół pracowników, odpowiednie wyposażenie, czyli maszyny, urządzenia i narzędzia, a przede wszystkim duży bank nieruchomości gruntowych z budynkami – to właśnie te cechy są fundamentem sukcesu naszego przedsiębiorstwa budowlanego.

 

Nasze przedsiębiorstwo charakteryzuje się dużą samodzielnością i specjalizacją. Doskonale wiemy, że budowanie to coś więcej niż stawianie ścian.

 

Dobra budowa zaczyna się już na etapie wyboru parceli - zajmujemy się nie tylko budową, ale pomagamy w zakupie gruntu i jego badaniu. Zanim zaczniemy budować wykonujemy  badania, aby uniknąć ryzyka związanego z gruntem. Rzetelnie (profesjonalnie) wykonujemy uzbrojenie terenu oraz budujemy, a także oddajemy gotowe inwestycje „pod klucz”. Ma to ogromne znaczenie dla końcowego efektu.

 

W naszej pracy zawsze wykorzystujemy najnowsze technologie i trwałe materiały.

 

Dzięki wysokiej jakości wykonywanych prac, operatywności i solidności oraz uprawnieniom przez lata pozyskaliśmy licznych, godnych zaufania inwestorów na terenie całego kraju.

 

Rusztowania Nova Scaff
Nova Scaff Sp. z o.o. Sp.k.
os. Bolesława Chrobrego paw.110
60-681 Poznań

Od 2006 roku spółka Nova Scaff działa w branży budowlanej. Nasza działalność polega na montażu i wynajmie rusztowań. Posiadamy rusztowania fasadowe typu Laver na powierzchnię 50.000 m2 oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników.


Swoje usługi świadczymy czołowym poznańskim deweloperom, firmom renowacyjnym, remontowym. Obsługujemy także wydarzenia kulturalne, eventy.


Wynajmujemy również sprzęt firmy GEDA: platformy wiszące GEDA AB – 650; dźwigi budowlane GEDA 300 z.

Zapraszamy do kontaktu

Kierownik działu rusztowań

Michał Grajewski

500 148 063

michal.grajewski@jack-bud.com.pl

Inwestycje deweloperskie w trakcie realizacji:

www.nowerogozno.com          www.osiedlelesnerogozno.pl         www.willemorasko.pl

                                                                                   

 

Zakończone inwestycje deweloperskie:

www.nakutrzeby.pl


 

Planowane inwestycje deweloperskie:

 

osiedle przy ul. Hulewiczów w Poznaniu