Tradycja

Jack-Bud Polska działa na rynku od 1995 roku. Początkowo wykonywaliśmy prace termomodernizacyjne, które do dziś stanowią jedną z gałęzi naszej działalności.

 

Z czasem dzięki operatywności i solidności pozyskaliśmy wiarygodnych i rzetelnych inwestorów na terenie całego kraju. Obecnie cieszymy się wieloletnim doświadczeniem i zaufaniem.

Jakość

W wysokim standardzie realizujemy szeroką ofertę usług – od kompleksowych remontów, poprzez przebudowy i modernizacje. Zdobyliśmy powszechne uznanie w zakresie jakości wykonywanych prac. 

Rozwój

Kompleksowe realizacje obiektów budowlanych przeprowadzamy z myślą o przyszłości naszych klientów. Budujemy przede wszystkim budynki mieszkalne, biurowe i użyteczności publicznej. Chętnie podejmiemy się renowacji obiektów zabytkowych. Korzystamy z najnowszych technologii i materiałów. Kapitał i duży zasób nieruchomości pozwalają nam uzyskać stabilność na rynku i zapewniają bezpieczną współpracę z wieloma kontrahentami. Dzięki temu uzyskujemy nowe możliwości działania i nieustannie się rozwijamy.

Zespół firmy Jack-Bud Polska

Zatrudniamy aktualnie 40 wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy własną kadrę inżynierską. Mamy swój dział administracyjny i ofertowania. Dysponujemy parkiem maszynowym z szerokim zapleczem technicznym. Współpracujemy ze sprawdzonymi kontrahentami w zakresie instalacji sanitarnych i elektrycznych, robót drogowych, prac ogólnobudowlanych oraz z renomowanymi biurami projektowymi.

Kładziemy nacisk zarówno na szkolenia naszych pracowników, jak i certyfikowanych podwykonawców. Wierzymy w potencjał tworzonej przez nas kadry.

Dołącz do zespołu