Siedziba Jack-Bud

JACK-BUD POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.

os. B. Chrobrego pawilon 110; 60-681 Poznań

 

zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

KRS: 0000659955;

NIP: 9721258070;

REGON: 362753638

 

tel. 61 824 59 93

fax 61 824 33 91


Rodo
rodo@jack-bud.com.pl

Sekretariat

61 824 59 93

biuro@jack-bud.com.pl

Dyrektor

Tomasz Sarbak

502 533 167

tomasz.sarbak@jack-bud.com.pl

Nasi pracownicy
Specjalista do spraw ofertowania

Euzebiusz Rogiński

501 451 886

euzebiusz.roginski@jack-bud.com.pl

Kosztorysanci

Michał Fuliński

575 135 835

michal.fulinski@jack-bud.com.pl

 

Rafał Nowotny

509 909 644

rafal.nowotny@jack-bud.com.pl

Kierownicy budowy

Piotr Janikowski

504 287 197

piotr.janikowski@jack-bud.com.pl

 

Robert Szklarski

797 965 031

robert.szklarski@jack-bud.com.pl

 

Rafał Naskręt

501 451 887

r.naskret@o2.pl

 

Wojciech Dziuba

512 482 335

wojciech.dziuba@jack-bud.com.pl

 

Patryk Piechota

500 148 062

patryk.piechota@jack-bud.com.pl

 

Martyna Kozłowska

575 055 715

martyna.kozlowska@jack-bud.com.pl

 

Inżynier budowy

Łukasz Skotarczak

502 260 299

lukasz.skotarczak@jack-bud.com.pl

 

Jakub Chyrek

575 075 945

jakub.chyrek@jack-bud.com.pl

 

Hubert Kulpiński

535 235 055

hubert.kulpinski@jack-bud.com.pl

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Jadwiga Kaczmarek

512 485 014

jadwiga.kaczmarek@jack-bud.com.pl

Księgowość

516 138 440

Napisz do nas